Medycyna rodzinna i specjalistyczna – poradnia lekarska Ga-Med

[html ]

Usługi medyczne są tą dziedziną działalności, bez której trudno wyobrazić sobie życie. Nikt z nas nie jest w pełni odporny na sezonowe infekcje, nie pozostaje wiecznie młody i nie jest w stanie nieustannie unikać różnego rodzaju urazów czy innych problemów zdrowotnych. Gdy się pojawią, niezbędne jest szybkie skorzystanie z pomocy lekarza medycyny rodzinnej lub specjalisty z danej dziedziny. Istotą udzielonej przez ekspertów pomocy jest nie tylko to, aby była dostępna zawsze, gdy jest potrzebna. Ważne są również:

Te wartości są ważne również dla naszej placówki. Przychodnia lekarska – Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Ga-Med – rozpoczęła działalność medyczną w czerwcu 2010 r., ciesząc się uznaniem i zaufaniem szerokiego grona pacjentów. W ramach tej działalności czeka na Państwa poradnia dermatologiczna, kardiologiczna i medycyna rodzinna, a także lekarze wielu innych specjalności oraz laboranci.

Leczenie i badania diagnostyczne

Oferowane przez nas usługi medyczne to profesjonalne leczenie dorosłych i dzieci – leczenie internistyczne, pediatryczne i specjalistyczne. Jeśli pacjent nie jest w stanie sam dotrzeć do placówki, nasi lekarze medycyny rodzinnej odbywają wizyty domowe, podczas których przeprowadzają badanie i ustalają sposób leczenia. Do Państwa dyspozycji pozostaje również lekarz medycyny pracy.

Wykonywanie rutynowych badań diagnostycznych jest możliwe w naszym laboratorium. Z jego usług mogą Państwo skorzystać odpłatnie lub w ramach NFZ (na podstawie skierowania od internisty czy pediatry).

Zaplecze medyczne

Swoją ofertę przychodnia kieruje do wymagającego pacjenta poszukującego gabinetu specjalistycznego lub medycyny rodzinnej. Dysponujemy estetycznymi gabinetami oraz nowoczesnym wyposażeniem, dzięki któremu na miejscu możemy wykonać badanie EKG, USG, Doppler oraz wiele innych. O Państwa zdrowie i komfort leczenia dba wysoko wykwalifikowana kadra korzystająca zawsze z najnowocześniejszego sprzętu.

 

[/html]

[box_absolute css_xs=”height:250px;” css=”background-color:#5cb85c;position:relative;height:200px;margin-bottom:15px;margin-top:15px;padding:5px;border-radius:25px;”][text tag=”p” typography_xs=”Text {line-height: 14.28571429px;font-size: 10px;}” css=”position:absolute;top:9.334%;left:4.663%;right:auto;bottom:auto;width:90%;” typography=”Text {color: #ffffff;}”]Szanowni Państwo, przychodnia GA-MED została w całości przeniesiona na ul. Starzyńskiego 30 w Ozorkowie
(nad Biedronką).

Zapraszamy pod w/w adres.

Tel. 42 280 73 73

GODZINY OTWARCIA PN-PT 8- 20[/text][/box_absolute]

[html ]

luxmed[/html]

 

Informujemy, że dla dobra pacjentów oraz personelu medycznego w naszej poradni posiadamy monitoring audio-wizyjny.