9f7a46910be97aa17e70f582abf0b34d-oferta1

Lekarze specjaliści

Wiele specjalizacji, wykształcona i doświadczona kadra
Szczegóły
535344a04631a064e6d127afbb6f8b60-oferta2

Interniści i pediatrzy

W trosce o najmłodszych, szeroki zakres diagnostyki i leczenia
Szczegóły
f3db22ebda98b182a3ba5745d8f0f403-oferta3

Badania i zabiegi

Doskonale wyposażone laboratorium, szeroki zakres badań
Szczegóły
7f79cc84b8b6dd0a2e704291b504a85b-oferta4

Medycyna pracy

Bezpłatne badania i usługi w ramach pakietu karty LuxMed
Szczegóły

Psycholog – Ozorków

Psychologia to nauka, która pomaga radzić sobie z największymi życiowymi problemami. To te, których konsekwencją jest znaczne obniżenie jakości życia, cierpienie pacjenta i jego bliskich, a także zagrożenie chorobami psychicznymi, do których zalicza się depresja. Zadaniem psychologa jest podanie ręki osobom, które znalazły się na życiowym zakręcie i potrzebują wsparcia, aby go pokonać. Do gabinetu mogą zgłaszać się osoby z uzależnieniami, borykające się ze stratą bliskiej osoby, nieradzące sobie z problemami zawodowymi, relacjami z innymi ludźmi, osoby nieśmiałe, z niską samooceną czy też po dramatycznych przeżyciach.

Usługi medyczne, jakie świadczy nasza placówka, obejmują również pomoc psychologa, który zaprasza do swojego gabinetu po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym oraz ze skierowaniem. Wizyta w ramach NFZ wymaga skierowania, które wystawił lekarz internista, lekarz medycyny pracy lub pierwszego kontaktu.

Psycholog Wioletta Michalska: od kilkunastu lat pracuje w zawodzie psychologa, a od 2004 r. zajmuje się także psychoterapią (w tym celu ukończyła 4,5 – letnie szkolenie).

Prowadzi psychoterapię indywidualną (z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą) krótko i długoterminową oraz terapię par i rodzin. Specjalizuje się w pracy z osobami cierpiącymi na różne formy zaburzeń nerwicowych (lęki, fobie, natręctwa, dolegliwości psychosomatyczne), doświadczającymi depresji, a także z osobami przeżywającymi trudności relacyjne w życiu prywatnym oraz zawodowym, wątpliwości co do własnej wartości i kompetencji.


Pomaga także osobom przeżywającym kryzys w związku z: rozstaniem, rozwodem, kryzysem małżeńskim, zdradą, żałobą po śmierci bliskiej osoby, doznaniem przemocy, gwałtu, molestowania, mobbingu, doświadczającym stresu pourazowego na skutek przeżytego wypadku komunikacyjnego, pożaru, napadu.

Żeby umówić się na wizytę w ramach NFZ pacjent musi mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do poradni psychologicznej.