lekarze specjaliści

Lekarze specjaliści

Wiele specjalizacji, wykształcona i doświadczona kadra
Szczegóły
interniści i pediatrzy

Interniści i pediatrzy

W trosce o najmłodszych, szeroki zakres diagnostyki i leczenia
Szczegóły
badania i zabiegi

Badania i zabiegi

Doskonale wyposażone laboratorium, szeroki zakres badań
Szczegóły
medycyna pracy

Medycyna pracy

Bezpłatne badania i usługi w ramach pakietu karty LuxMed
Szczegóły

Ortopeda – Ozorków

Ortopedia jest specjalizacją medyczną poświęconą diagnostyce i leczeniu schorzeń narządu ruchu. Do lekarza ortopedy można udać się zarówno z urazem fizycznym po wypadku czy w wyniku uprawiania sportu, jak i ze zwyrodnieniami, które wynikają z wieku lub niehigienicznego trybu życia. Ortopeda leczy choroby stawów, układu więzadłowo-stawowego, kości i mięśni. W procesie diagnostycznym badane są również nerwy i naczynia krwionośne oraz limfatyczne związane z układem ruchu. Dlatego też często ortopedę wspiera lekarz neurolog, a skierowanie może wystawić lekarz rodzinny — internista. Umawiamy także wizyty prywatne.

Konsultacja ortopedyczna

Diagnozowanie problemów ortopedycznych w naszej przychodni jest wspierane przez nowoczesną aparaturę. Za jej pomocą lekarz ortopeda może wykonać odpowiednie badanie USG, dzięki któremu precyzyjniej oceni stan stawów, kości czy mięśni i dobierze odpowiednią formę terapii.  Najczęściej jest nią leczenie operacyjne lub rehabilitacja i fizykoterapia. Do naszego gabinetu można się zgłosić z wadami nabytymi i wrodzonymi. Ortopeda zajmuje się urazami sportowymi, wadami postawy, złamaniami, zwichnięciami itp.

Lekarze ortopedzi praktykujący w szpitalu w Zgierzu na oddziale ortopedii oraz w poradni przyszpitalnej: dr Przemysław Długosz

cena wizyty 200 zł

Umawianie wizyt telefonicznie.