Lekarz medycyny pracy – badania i opinie

Okresowe badanie lekarskie to obowiązek, którego dopełnić musi każdy pracownik bez względu na miejsce zatrudnienia i zajmowane stanowisko. Obowiązkowe są również badania wstępne, wykonywane przed podjęciem pierwszej pracy w danej firmie. Do ich wykonania niezbędne są odpowiednie uprawnienia – posiada je lekarz medycyny pracy.

Ponieważ niemal każdy dorosły Polak w wieku produkcyjnym poddaje się takim badaniom raz na kilka lat, istnieje duże zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi medyczne. Aby ułatwić dostęp do lekarza mieszkańcom Ozorkowa, przychodnia Ga-Med wprowadziła je również do swojej oferty. Zapraszamy wszystkich pacjentów, którzy przygotowują się do podjęcia pracy do telefonicznego zapisywania się na wizytę poradni. Podczas spotkania zostanie przeprowadzony wywiad, a lekarz dodatkowo skieruje pacjenta na konsultacje do innych specjalistów. Zależnie od wykonywanego zawodu może to być lekarz laryngolog, psycholog lub okulista.

Wszystkie usługi w poradni medycyny pracy świadczymy również w ramach posiadanych kart LUX MED oraz MEDICOVER. Jeżeli jesteście Państwo posiadaczami takiej karty, wszystkie świadczenia zrealizujecie u nas bezpłatnie w ramach posiadanego przez siebie pakietu.

 

dr Zygmunt Dąbroś

Dni przyjęć: Środy 8:15-9:30

Wizyty prywatne: 200 zł 

Wpis do książeczki sanitarnej – 120 zł